Kraniki kryptowalut – portfel CoinPot

Witam Serdecznie,
Chciałbym zainteresować Was rynkiem kryptowalut. Jeszcze do niedawna byłem sceptycznie nastawiony do tego segmentu inwestycji. Wiele stron internetowych związanych z kryptowalutami obiecuje  gruszki na wierzbie i są typowym SCAMem (z jęz. ang. przekręt, defraudacja). Dodatkowo Bitcoin mocno pikował w ostatnim roku i wejście na giełdę to była typowa ruletka. No zdecydowanie nie na moje nerwy.

Jednakże,  ostatnio stwierdziłem, że kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Zaczynam bardzo ostrożnie inwestować w Bitcoina, Litecoina i Dasha, gdyż obecnie jest tanio i bessa kiedyś się skończy. Zakładam, że dopiero w 2020 roku, ale tymbardziej dlatego warto już teraz zbierać kapitał na czas hossy.

Jedyne co poświęcasz to swój czas w zamian za drobną ilość kryptowaluty.

Celem zwiększenia zysków poświęcam swój czas i korzystam oraz zachęcam również i Ciebie byś wypróbował Kraniki kryptowalut.

Początek

Jak każdy wie początki są najtrudniejsze, dlatego nie spodziewaj się od razu kokosów.
Sam obecnie zbieram kryptowalutę od 30 dni, a docelowo chciałbym co miesiąc przedstawiać ile da się z tego wyciągnąć.
Przy obecnych kursach (1 BTC = 3529 USD) udało się uzbierać 4,33 zł (stan na 10.12.2018).

Kraniki kryptowalut

Poniżej znajdują się moje linki referencyjne kraników, które pozwalają zbierać kryptowaluty w portfelu Coinpot. Będę wdzięczny jeśli zarejestrujesz się z nich. Obecnie jest ich 7 (siedem).:
bonusbitcoin.co
moonbitco.in
moondoge.co.in
moonliteco.in
moondash.co.in
moonbitcoin.cash
bitfun.co

Pozdrawiam,
MrCentus

coinpot, kryptowaluty

Ten wpis został opublikowany w kategorii kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *