Zalety zbierania kryptowalut

Witam serdecznie,

W poprzednim wpisie napisałem ile uzbierałem (4,33 w 27 dni – stan na dzień 10.12.2018).
Nasuwa się pytanie: Czy  i na ile zbieranie jest opłacalne? Owszem jest i uważam, że warto.

Zalety zbierania kryptowalut

1. Zbierasz jak często chcesz.
Możesz zbierać co 5 minut. Możesz tylko raz dziennie. Twój wybór ile poświęcisz swojego czasu. Czym częściej tym więcej zbierzesz, ale nawet zbierając raz dziennie jest to czysty zysk.

2. Loyalty bonus
Każdy dzień to kolejny 1% bonusu lojalnościowego. I tak, aż do 100%. Przegapienie dnia powoduje wyzerowanie bonusu. Obecnie mam ten bonus na poziomie właśnie 27% czyli dziś zbieram o 1/4 więcej niż na początku, co w miesięcznym rozliczeniu średnio wychodzi 14% więcej niż wartość nominalna. W kolejnym miesiącu wartość średnia będzie już wynosić 42%, czyli o około 30% więcej niż obecnie.

3. Referall bonus
Obecnie równe 0%. Każda polecona osoba jest in plus. Wystarczy zarejestrować się z linku referencyjnego. Jak się zdecydujesz to proszę zrób to ode mnie. Na końcu posta zostawiam linki. Ciebie nic to nie kosztuje a Ja będę na bieżąco relacjonował tutaj o postępach.

4. Deflacja
Bitcoin, Bitcoin cash, Litecoin, Dash to waluty mające skończoną ilość wytworzenia, tzn. w długim okresie czasu na pewno będą ulegać zjawisku deflacji czyli ich realna wartość będzie rosła. Wiadomo wachania ceny w przypadku kryptowalut jest spore. Dzisiaj 1 satoshi jest nic nie warte, ale w 2040 może już tak nie być.
5.  Coinpot token
Każdy Coinpot token jest coś wart. Ile? Z moich wyliczeń wychodzi, że 1100 tokenów to 0,40 groszy i ta wartość jest mniej więcej stała. Wymienialne na walutę. Ja wymieniam na DASHE, gdyż uważam, że koncept tej waluty powoduje, że obok Bitcoina jest najbardziej stabilna. I szybko można uzbierać 1 Dasha.

6. ROI
Jako, że obecnie lokaty są oprocentowane na maksymalnie 4% w skali roku, to żeby uzbierać 52 zł (4,33 x 12 = 51,96) musiałbyś mieć ulokowane 1300 zł. No i nie wliczając w to podatku Belki.
Jeśli chociaż trochę przekonałem Cię do rozpoczęcia przygody z kranikami proszę zarejestruj się z mojego banera. Ty nic nie tracisz, a Ja zyskam. Dodatkowo możesz za darmo wypróbować czy Ci się to podoba.
bonusbitcoin.co
moonbitco.in.co
moondoge.co.in
moonliteco.in
moondash.co.in
moonbitcoin.cash
bitfun.co
Pozdrawiam,
MrCentus

zalety zbierania kryptowalut

Ten wpis został opublikowany w kategorii kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *