Freebitcoin – lokata na 4,08% w skali roku

Witam serdecznie,

Chcesz zyskać 100% zwrotu w dwa dni? (Double Bitcoin). A może 14% inwestując w złoto (Amber Gold). Pamiętaj, że jeżeli ktoś proponuję Ci takie stawki to znaczy, że coś się dzieje. SCAM (przekręt) na Bitcoinie jest bardzo częsty, dlatego uważaj w co się pakujesz.

Platforma Freebitcoin

Ja proponuje Ci byś przyjrzał się ofercie Freebitco.in.
Strona oferuję Ci darmowe Satoshi poprzez kranik (faucet) – co godzinę – obecnie około 30 szt. Jeśli będziesz wystarczająco cierpliwy dojdziesz do możliwości oszczędzania bez wkładu własnego. Poświęcasz tylko swój czas. Wystarczy 30.000 Satoshi i już masz wbudowaną lokatę na 4,08 % w skali roku. Możesz także wpłacić depozyt  i oszczędzać już od pierwszego dnia. Drugą opcję także polecam, gdyż pozwala ona trochę zredukować obecne spadki na giełdach BTC.
Jakie są wymagania?
Jedyne 30.000 satoshi.
Kiedy następuje kapitalizacja?
CODZIENNIE.
Czy to opłacalne?
Obecnie na rynku lokat bankowych najwyżej oprocentowana lokata wynosi 3,9% w skali roku. Tutaj jest niewiele więcej, ale jeśli chcesz zainwestować pieniądze w BITCOINa to WARTO, ponieważ:
– nie musisz się martwić terminami zerwania lokaty;
– nie musisz grać BITCOINEM na giełdzie;
– możesz powiększać kapitał, dzięki Free BTC;
– Bitcoin powinien w długim okresie czasu rosnąć względem PLN (teoria deflacji).
Pułapki?
Na stronie jest wbudowana ruletka – MULTIPLY BTC. Wchodzisz na własne ryzyko. Slogan „KASYNO ZAWSZE WYGRYWA” wziął się przede wszystkim z pazerności ludzi. NIE POLECAM.
Pamiętaj, że gdy jest bessa to jest tanio. Spróbuj już dziś, gdyż Bitcoin napewno kiedyś odbije, a wtedy albo będziesz się cieszył albo żałował, że jednak nie spróbowałeś.
Poniżej mój link referencyjny. Jeśli zarejestrujesz się ode mnie z linku to jeszcze zyskujesz dodatkowe coiny (raz w miesiącu zwracam 50% zysku z referencji pomiędzy aktywnych uczestników – funkcja amount to share).
Freebitcoin
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania,
MrCentus

freebitcoin

PS. Jak widać Freebitcoin płaci również od depozytów twoich poleconych (25%), co także jest dodatkowym czystym zyskiem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *