Mining kryptowalut – 10 GHs za darmo

Każdy kto słyszał o kryptowalutach słyszał także o ich wydobywaniu tj. kopaniu. Drogie karty graficzne, składanie koparek, ceny prądu etc. Jeśli chcesz zarobić dużo i szybko to musisz najpierw dużo zainwestować w sprzęt i mieć dostęp do taniego prądu. Bez tego ani rusz.
Jednakże, jeżeli szukasz opcji na lekki, łatwy i przyjemny dodatkowy zarobek kilkudziesięciu lub kilkuset złotych rocznie z nadzieją, że kryptowaluty kiedyś będą warte dużo więcej to warto pochylić się nad stroną Eobot2019.cc
Co to Eobot2019?
To strona, która pozwala kopać kryptowaluty nie mając własnych koparek. Wystarczy wykupić GHs od nich. Możesz to robić za pieniądze lub kryptowalutę – np. zebraną z kraników, które opisuję tutaj.
Czy można zacząć za darmo?
Obecnie tak, gdyż Eobot2019.cc daje na start 10 GHs. Czy to dużo? I tak i nie. Jest to wartość pozwalająca zebrać około 0,0052 BTC rocznie, co przy obecnym kurscie Bitcoina (14500 zł) daje 75 zł – zupełnie za darmo.
Dodatkowe korzyści
Możesz kopać 17 różnych kryptowalut. Dodatkowo raz dziennie możesz wydobyć z wbudowanego kranika trochę waluty, którą aktualnie kopiesz (faucet). Ja kopie DASHa – podoba mi się koncept tej waluty i uważam, że będzie rosła w czasie (to moja prywatna opinia) a dodatkowo ma niski próg wypłaty.

Eobot2019 - Dash

Warto?
Tak. Zarobisz nawet nic nie robiąc. Wystarszy ustawić mining danej waluty. (75 zł rocznie jedynie za samą rejestracje).
Jeśli zainteresowałem Cię tematem proszę zarejestruj się z mojego linku referencyjnego:
https://eobot2019.cc/welcome/partner/169493
pozdrawiam,
MrCentus

Ten wpis został opublikowany w kategorii kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *