Jak efektywnie zbierać w Bonusbitcoin

Witam serdecznie,
Na wstępie dziękuje za komentarze pod poprzednimi wpisami. Pozdrawiam poczatkujacyzbieracz, zarejestrowałem się do strony Cointiply.com. Od wczoraj jest to dodatkowe źródło dopływu Satoshi.

Dzisiaj chciałbym pokazać Wam jak efektywnie zbierać Satoshi ze strony bonusbitcoin.co.

efektywnie claim
Możesz zebrać do 5000 Satoshi, co 15 minut. Jednakże szansa na to jest bardzo niska, dlatego przechodzimy do ustawień zbierania i zbieramy średnią wartość Satoshi. Jest to najbardziej optymalna opcja, gdyż często gdy nie mamy jej ustawionej to udaje nam się zebrać od 6 do 11 Satoshi, bardzo żadko przekroczymy wartość średniej.
setting
Ile da się z tego wyciągnąć?
Jeśli zbieramy sukcesywnie to dziennie 500 Satoshi to dobry wynik. Jesli dobrniemy do 800 Satoshi to już bardzo dobry wynik. Dodatkowo 5% bonusu z ostatnich 72 godzin (wpada zwykle około 02.00) Tutaj wynik powyżej 50 już pokazuje, że się naprawdę dobrze staraliśmy. Mój najwyższy bonus to 113 Satoshi, ale naprawdę ciężko uzbierać taki wynik.
Krótko i na temat. Powodzenia w zbieraniu kryptowalut. Zapraszam do komentowania. Pamiętajcie – obecnie jest tanio, więc nie przegapcie pociągu o nazwie Krypto.
pozdrawiam,
MrCentus

Ten wpis został opublikowany w kategorii kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *