Jak najefektywniej zbierać na Freebitcoin

Witam serdecznie,

W poprzednim wpisieFreebitcoinie przedstawiłem po krótce czym ta platforma jest. Dzisiaj chciałbym przedstawić jak najkorzystniej a zarazem najszybciej zbierać Satoshi.

1. Wpłać wymagane minimum (niewymagane, ale mocno przyspiesza zbieranie)

Najkorzystniej jest wpłacić wymagane minimum, które odblokowuje wszystkie bonusy REWARDS (każdy ma inną wartość, lecz na głównej stronie widnieje ile powinieneś wpłacić). Dodatkowo oczywiście te pieniądze pracują na Ciebie 4,08% w skali roku z kapitalizacją dzienną.

2. zakładka PROFILE

Przechodzimy do ustawień profilu i wyłączamy lottery. Dzięki temu za każde zakręcenie otrzumujemy 2 RP gratis. Szansa na zwycięstwo w lotterii jest jak w każdej grze losowej – bardzo, bardzo, bardzo mała. Lepiej przyspieszyć pewnie zbieranie.

3. zakładka REWARDS

3.1 REWARDS POINTS BONUS – Jeśli jesteśmy systematyczni i wiemy, że w ciągu 24 godzin wykonamy przynajmniej 13 freerolli to możemy rozpocząć już od 1 dnia. Gdy tylko posiadamy 12 RP aktywujemy zbieranie dodatkowych RP – najpierw 1, potem przy 120 RP aktywujemy drugi próg czyli 10. Jeśli wpłaciliśmy pieniądze i możemy aktywować kolejne progi to dochodzimy aż do 100 dodatkowych RP przy progu za 1200. Tak zbierane RP przyspieszają nas do pkt. 3.2, do którego przechodzimy posiadając 4400 RP.

rewardsbonus

3.2 FREE BTC BONUS – gdy już osiągnęliśmy 4400 RP aktywujemy 1000% bonus Free BTC. I mamy dalej 1200 RP by kontynuować zbieranie Rewards points zgodnie z pkt. 3.1

Freebtcbonus

4. nie graj w MULTIPLY BTC – unikaj pokus. Już w podsumowaniu grudnia pisałem, że straciłem tak 28000 Satoshi. Zawsze, ale to zawsze kasyno wygrywa i tylko nie grając masz 100% pewności, że w ostatecznym rachunku będziesz na plus.

 

4,08% w skali roku + strategia zbierania freeroll pozwoli Ci osiągnąć jeszcze wyższy zwrot z inwestycji.

Jeśli jeszcze nie korzystasz aktywnie z Freebitcoina to proszę zarejestruj się z poniżeszego linku:

https://freebitco.in/?r=16649283

Polecam, zapraszam do dyskusji i pozdrawiam,

MrCentus

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *