Cryptomininggame

Kopanie altcoinów w ładnym opakowaniu
Witam serdecznie,

Od pewnego czasu „kopię” satoshi/litoshi w serwisie Cryptomininggame.com.

CryptominingGame

Co to właściwie jest?
– Kranik,
– Gra przeglądarkowa,
– karcianka (jeszcze nie).

Tak naprawdę wszystkiego po trochu.

Jesteś górnikiem (minerem), który za każdą wykonaną misję otrzymuje określone doświadczenie (XP). Wykonywanie misji to tak naprawdę kranik altcoinów (faucet), który odpala się poprzez obejrzenie reklamy. Niższe poziom twojego kopacza, niższe nagrody. Dodatkowo w misjach możesz wykopać skrzynie ze skarbami (chest), w której znajdują się czasem całkiem przyzwoite nagrody i karty (do gry karcianej, która ma ruszyć w wersji beta w lutym 2019 r.)

cryptomining

Poza wykonywaniem misji możesz także kopać altcoiny poprzez game mining (standardowo 3 – satoshi, litoshi lub doge, reszta po wykupieniukonta premium), a także od poziomu 5 z wykorzystaniem mocy obliczeniowej twojej karty graficznej poprzez mining-in-real. Pierwsza opcja kosztuje kryształy (crystals), które możesz otrzymać w skrzyniach a także poprzez wykonywanie misji (tutaj jest 50% szans) a także w daily bonus (40% szans).

miner

Na początkowych poziomach nie radzę wykonywać game mining-u, bo nie dość, że bardzo mało wykopiesz (mały skill minera – HP) to jeszcze stracisz bardzo dużo kryształów. Najlepiej trzymać około 250-300 kryształów cały czas pod ręką (na wypadek wykopania gold chesta – otwarcie kosztuje 200). Dopiero gdy masz wystarczająco dużo kryształów od poziomu 10-11 opłaca się wykonywać  game mining. (HP na wystarczającym poziomie).

Jeżeli samo kopanie i wykonywanie misji to dla Ciebie za mało serwis proponuje jeszcze wbudowane gry (jedną losową i jedną zręcznościową.)

Dodatkowo od lutego ma wejść gra karciana. Karty zdobywa się w skrzyniach. Jeśli zbierzesz ich więcej egzemplarzy możesz podnieść ich poziom wydając na to Cryptocoiny.

DAILY BONUS

To najważniejsze, co wymaga od Ciebie gra to codzienne wejście po daily bonus. Naprawdę warto tego pilnować. Przede wszystkim dla kryształów, które potrzebujesz do kopania a które tutaj dostajesz w ilościach przyzwoitych (40% szans na wylosowanie 10 kryształów X bonus za dzienne wejścia).

dailybonus

Elementy zyskiwania doświadczenia, ładne opakowanie i daily bonus powodują, że chce się wracać na stronę przynajmniej raz dziennie.

Ile możesz zebrać? Na niskich poziomach bardzo słabo, ale już w okolicach 10-13 poziomu zaczynasz wyprzedzać zwykłe kraniki typu freebitcoin.

mineforgame

Jeżeli zainteresowałem Cię stroną proszę zarejestruj się z mojego linka.

https://cryptomininggame.com/?ref=ecbd5e37c10b

A gdy już osiągniesz 15 poziom dołącz do Siły Krypto Narodu (pozdrawiam Mike Satoshi)

Pozdrawiam,

MrCentus

Ten wpis został opublikowany w kategorii kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *