Free-dogecoin – lokata na 6% w skali roku

Witam serdecznie,

Było już o Freebitcoin,  Free-bcash i Free-litecoin. Dzisiaj przedstawię kolejny kranik z rodziny Free. Free-dogecoin, to kranik Dogecoin-a i dodatkowo także proponuje lokatę na 6% w skali roku.

Platforma Free-dogecoin

Strona oferuję Ci darmowe dogecoiny poprzez kranik (faucet) – co godzinę – obecnie około 0,3 szt. Jeśli będziesz wystarczająco cierpliwy dojdziesz do możliwości oszczędzania bez wkładu własnego. Poświęcasz tylko swój czas. Wystarczy 500 DOGECoinów i już masz wbudowaną lokatę na 6 % w skali roku. Wpłacając depozyt możesz zacząć oszczędzać już od pierwszego dnia. Drugą opcję polecam dla osób, które wygenerowały tą kwotę z kranika lub lubią ryzyko – strona działa dopiero od 2019 roku i wyznaję zasadę, że lepiej poczekać przynajmniej rok i zobaczyć na ile platforma jest stabilna. Ja w każdym razie planuje przerzucić środki z kraników Coinpot. Jeszcze zbieram, gdyż odsyłając do mojej strategii wcześniej DOGECoiny wymieniałem na inne alterwaluty.
Jakie są wymagania?
500 DOGE – czyli raptem 5 zł (przy obecnym kursie 0,01 zł za Dogecoina)
Kiedy następuje kapitalizacja?
CODZIENNIE.
Czy to opłacalne?
Obecnie na rynku lokat bankowych najwyżej oprocentowana lokata wynosi 3,4% w skali roku. Tutaj jest prawie dwukrotnie więcej czyli WARTO, ponieważ:
– nie musisz się martwić terminami zerwania lokaty;
– nie musisz grać DOGECoinem na giełdzie;
– możesz powiększać kapitał, dzięki Freeroll;
Pułapki?
Na stronie jest wbudowana ruletka – MULTIPLY BTC. Wchodzisz na własne ryzyko. Slogan „KASYNO ZAWSZE WYGRYWA” wziął się przede wszystkim z pazerności ludzi. NIE POLECAM.

Poniżej mój link referencyjny.

https://free-dogecoin.com/?referer=20819
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania,

MrCentus

freedogecoin2

Ten wpis został opublikowany w kategorii kryptowaluty i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *