Inwestycja w pożyczki – Mintos

Witam serdecznie,
W poprzednim wpisie przedstawiłem Wam swój portfel inwestycyjny. Pokazałem tam, że część środków trzymam na platformie Mintos.com. Od czerwca 2018 roku wpłacałem tam niewielkie kwoty i po 6 miesiącach mogę stwierdzić, że to żaden szwindel. Dlatego w tym roku chcę zwiększyć udział środków na tej platformie. Poniżej w skrócie przedstawię Wam na czym to polega:
Co to takiego MINTOS?
Jest to platforma, gdzie firmy pożyczkowe z całego świata pożyczają pieniądze od NAS, celem dalszego pożyczenia tych środków normalnym pożyczkobiorcom.
Czy to bezpieczne?
Tak, jeżeli inwestujesz w pożyczki z gwarancją odkupu przez firmę. W pożyczki bez gwarancji nie polecam inwestować. Dodatkowo najlepiej inwestować w firmy, które mają najwyższy rating (skala od A do E)
Ile można zarobić?
Więcej niż gdzie indziej przy tak naprawdę niewielkim ryzyku. W zależności w jakie pożyczki inwestujesz – krótkoterminowe, samochodowe, hipoteczne – można zarobić od 8 do 12% w skali roku.

Mintos - zwrot PLN

Mintos - zwrot EURO

Jak długie są umowy?
Najkrótsze poniżej miesiąca. Najdłuższe nawet i 6-7 lat. Do wyboru do koloru.
Pułapki?
Jeżeli zainwestujesz w pożyczki bez gwarancji to nie masz ochrony kapitału. Dodatkowo nie radzę inwestować tutaj oszczędności, które masz zamiar w ciągu roku użyć. Nastaw się na przynajmniej 2-3 letni okres inwestycji. Wtedy możesz wybierać z większej ilości bezpieczniejszych pożyczek.
Po krótce to tyle. Jak na załączonym obrazku nie inwestuję tutaj obecnie wielkich sum, ale mogę śmiało powiedzieć, że będę chciał w przyszłym roku dobić do 10% mojego kapitału inwestycyjnego. Powoli małą łyżeczką też można się najeść.
Poniżej zostawiam link afiliacyjny.  Jeżeli zarejestrujesz sie przez niego zyskasz 0,75% zainwestowanych środków w pierwszych 30-tu dniach. Dodatkowo jeśli saldo po 60 i 90 dniach znowu będzie wyższe to nastąpi kolejne naliczenie ww. bonusu.
www.mintos.com/pl/ref/361CDH
pozdrawiam i zachęcam do komentowania.
MrCentus

Ten wpis został opublikowany w kategorii inwestycje i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *